Земля

Компанія вирощує їстівні квіти, які «б’ються» електричним струмом на язиці та в роті

Дивувати і заробляти. Саме це можна сказати про ідею турецької компанії Er?st Tarіm, яка вирощує незвичайні їстівні квіти, які створюють відчуття ураження електричним струмом на язиці та в роті.

Їстівна фіалка / Фото CNN Turk

Компанія розпочала вирощування їстівних квітів у 2008 році з одного виду в теплиці.  Сьогодні їх кількість перевищує 15 видів. Унікальні квіти використовували  для прикрашання страв, салатів і десертів на саміті G20, який відбувся в Анталії у 2015 році.  Це зумовлено тим, що «електричні» квіти дають змогу відчувати аромати й смаки гостріше.

До їстівних квітів належать: слива, квасоля,  фіалка, віола, базилік, гарбуз, цибуля, огірок. Однією з найцікавіших є електрична квітка.

Спершу люди були сильно здивовані та вагалися, чи справді квіти можна куштувати. Однак після дегустації вони відзначили, що хотіли б повторити ці яскраві відчуття.

У компанії стверджують, що ці квіти дуже багаті на вітаміни та мінерали.

Компанія вирощує їстівні квіти, як «б'ються» електричним струмом на язиці та в роті
Їстівна квітка / Фото CNN T?rk

Відзначають, що яскрава квітка дає змогу активувати слинні залози. Вона має здатність «промивати» ротову порожнину під час їжі, тож ви будете відчувати смаки та аромати більш інтенсивно. Крім того, такі квіти — надзвичайно креативне естетичне рішення, адже страви, прикрашені ними, справляють потужне візуальне враження на людей.

В упаковці в середньому 20 квітів, а ціна становить приблизно 1,37 долара. Кожен вид їстівних квітів, для виробництва яких не використовуються пестициди, має різні кольори та аромати.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button