Земля

Крокодили вміють бігати галопом

Крокодили виявилися не такими повільними, як про них думає більшість людей. Вчені з’ясували, що ці рептилії вміють підстрибувати і скакати галопом.

Нові фізичні здібності у крокодилів вдалося відкрити завдяки дослідженням, яке було проведено в зоопарку у Флориді. За допомогою відеокамер вчені вивчили манеру ходи і швидкість руху 42 особин, які належать до 15 видів крокодилів. В їх числі були і крокодили з сімейства Crocodylidae, алігатори і каймани.

Експерти прийшли до висновку, що алігатори і каймани пересуваються по суші тільки риссю. А вісім видів зубастих рептилій були помічені в плиганні галопом і стрибках. Швидким алюром відзначилися філіппінські, кубинські, американські, західноафриканські тонконосі і карликові крокодили. Швидкість плазунів сягала 18 км/год. Цю «максималку» вони розвивали не залежно від розміру і манери переміщення.

До цього відкриття вважалося, що єдиним видом крокодилів, який вміє підстрибувати і скакати галопом, є прісноводний австралійський крокодил (Crocodylus johnstoni).

Джерело: https://mir24.tv


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button