Авто

Компанія Honda презентувала новий кросовер XR-V — відео

В рамках автосалону, який проходить в китайському місті Ченду, був презентований компактний кросовер Honda XR-V (Хонда XR-V). На китайському ринку новинка стане аналогом таким автомобілям як HR-V і Vezel.

foto_cikavosti_01.09.2014-01_resized

Нова Honda XR-V (Хонда XR-V) побудована на платформі останнього покоління Honda Jazz (Хонда Джаз). Габарити автомобілів повністю ідентичні: ширина — 1 1770 міліметрів, довжина — 4 295 міліметрів, висота — 1 605 міліметрів. Розмір колісної бази — 2 610 міліметрів.

foto_cikavosti_01.09.2014-02_resized

Інтер’єр був розроблений з урахуванням зручності водія і пасажирів, а також з урахуванням ергономіки автомобіля. Його відрізняють багатофункціональне рульове колесо, інформативна панель приладів і широкоформатний дисплей. Виробник відзначає, що, незважаючи на компактність новинки, салон досить просторий. У лінійку двигунів входить 1,5-літровий мотор потужністю 130 кінських сил і 1,8-літровий двигун потужністю 165 кінських сил.

Японський варіант компактного кросовера під назвою Honda Vezel (Хонда Wesel) компанія також планує реалізовувати в Китаї. Так на китайському ринку з’явиться дві практично ідентичні моделі однієї марки.

[youtube]cfaFAdmmtug[/youtube]

Кнопка «Наверх»
Закрыть