Різне

Як доглядати за пральною машиною

Як доглядати за пральною машиноюМало купити пральну машину, за нею ще виявляється треба доглядати. Для чого? Для того, щоб не викликати майстра через рік-півроку і не викидати дорогий апарат на звалище через два. Насправді доглядати за пральною машиною не так складно і не потребує якихось особливих навичок і вмінь. Досить дотримуватися кількох правил і виконувати профілактичні роботи.

Як правильно доглядати за пральною машиною?

Засукайте рукави і дотримуйтеся наступних порад. Якщо ще не купили собі шайтан – машину, рекомендуємо звернутися до справжніх фахівців з магазину “Фокстрот” за адресою , де зможете вибрати з величезного асортименту необхідний агрегат. Якщо ж агрегат вже стоїть, цей, для прання, на своєму місці в квартирі, тоді продовжуємо:

1. В першу чергу слід звернути увагу на нанасос. Невелика кришечка з люком внизу – зовсім для краси і не для заначки від дружини. Один раз на місяць або на два відкривайте шкатулку пандори і вичищайте накопичене всередині сміття. Йому там зовсім не місце.

2. Щоб позбавиться і не допустити появи кепського запаху всередині залишайте кришку пралки відкритою. Це зовсім просто, головне привчити себе не забувати про це.

3. Резервуар для миючих засобів повинен бути чистим і не містити залишки з минулих циклів прання. В іншому випадку це може призвести до псування речей. Якщо сьогодні ви засипали порошок для синтетики, позбудьтеся від залишків. Інакше вони завтра зіпсують дорогу шовкову блузку і т.д.

4. Ще один важливий момент: клапан подачі води краще вимкнути, коли агрегат не використовується. Це невелика умова допоможе зберегти пральну машину «в тонусі».

5. Нульовий цикл прання бажано проводити раз на квартал. Це коли засипаємо порошок і виставляємо на максимальний температурний режим. Білизну у цей момент НЕ завантажувати! Можна додати кисневий відбілювач. Важливо на етапі покупки уточнити про можливість використання кислих середовищ.

Ось такі прості правила користування пральним агрегатом…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button