Всесвіт

Компанії Microsoft і Virgin Galactic зробить космос доступним кожному

Microsoft розробила для Virgin Galactic веб-сайт, який дозволить подорожувати в космосі. Virgin Galactic — це компанія, яка планує організовувати польоти космічних туристів. Вже у 2009 році вони отримали заявки від декількох сотень потенційних туристів. Подорож в космос являє собою підйом до висоти 16 кілометрів і політ на протязі 2,5 годин, з них 5 хвилин в невагомості. Вартість квитка становила $250 000.

Нова розробка набагато доступніша. Будь-який користувач браузера Microsoft Edge може віртуально побувати в космосі, відчути себе за межами Землі. Також сайт дозволяє отримувати довідкову інформацію та вивчати космічні об’єкти, відчуваючи себе справжнім космонавтом. Подорож доступно в 2D і 3D (через девайси віртуальної реальності), а також в мобільній версії.

Мета компаній — збільшити інтерес людей до космосу і залучити нові інвестиції. Без них подальше дослідження глибин космосу неможливо. Космос, за словами представників компаній, необхідний людству, і зараз ми стоїмо на порозі глобальних відкриттів про Всесвіт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button