Різне

Як створити унікальний дизайн для свого кафе?

obschestvennij18Коли у людини є кафе на березі річки, а воно зроблено в «гавайському» стилі, волею-неволею доведеться шукати відповідне оформлення. І як сказав великодосвідчений дизайнер, дрібниць тут немає, величезну роль грає кожна деталь. А порад професіоналів потрібно слідувати і створювати щось цікаве, що запам’ятовується, а головне, практичне. Адже клієнти, не завжди поводяться добре, тому дуже часто доводиться міняти підлогу, шпалери, меблі і так далі.

Спочатку потрібно переглянути в інтернеті, порадитися з друзями та колегами, щоб, нарешті, вийти на компанію «Віяр», яка вже протягом багатьох років займається продажем будматеріалів, фурнітури, ДВП, вікон і так далі. При бажанні у них на сайті можна знайти практично що завгодно. Ціни також приємно дивують, та й люди працюють тут знаючі. Не доводиться довго пояснювати, що потрібно і в якій специфікації.

У результаті стало зрозуміло, що для оформлення гавайського кафе необхідний бамбук і ротанг. Ці матеріали найкраще підходять заданій тематиці. Головні ж їх плюси полягають у наступному. Ротанг – дуже практичний і довговічний через природне наповнення, а також може витримувати вагу до 700 кілограм. Ідеальний матеріал для людного місця, який забезпечить комфорт і довговічність.

Бамбук вимагає до себе більш дбайливого ставлення, але, незважаючи на це, він створює непередаване відчуття комфорту і атмосфери далеких тропіків. Його можна використовувати як шпалери або як накидки на меблі, мало того, через унікальні властивості дерева, комахи його просто не переносять.

Що ще цікавого на сайті? По-перше, це великий інформаційний блок, де є багато корисних статей. По-друге, крім вищезазначених матеріалів, менеджер може порадити щось цікаве. Наприклад, рогожка – незвичайна тканина, яка б припала до місця в тематичному кафе. Вона міцна, самобутня, а головне практична.

Інформаційний блок допоміг більше дізнатися про прессформінг – це один з методів обробки МДФ- плит. Головна його особливість полягає в тому, що звичайна плита набуває декоративний і незвичайний вид, за фактурою нагадуючи ротанг, а коштує в кілька разів дешевше, тільки за експлуатаційними характеристиками значно програє. Загалом, відчуття від роботи з «Віяр» – позитивні. Ціни нормальні, вибір широкий, менеджери ввічливі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button