Людина

Люди вступають у нову еволюційну епоху

Здавалося б, що може бути далі в еволюційному розвитку людства? Але насправді, сама того не помічаючи, людина стає новою і змінює дійсність навколо себе. Час змінює життя і робить людство спрямованим вже зовсім на інші цілі, ніж ще 100 років тому. Ким же стає людина?

foto_cikavosti_17.09.2014-020

Всі технічні новинки і прогрес медицини поступово відсувають природний відбір на другий план. Тепер навіть слабкі нащадки і хворобливі люди здатні жити довше. Цілком імовірно, що завдяки медичним досягненням тривалість життя стане просто неймовірною – близько 120 років. За припущеннями вчених тенденція збільшення тривалості життя досягне свого піку до 2050 року.

Читайте також: Людина вже сьогодні може жити до 120 років

Особливість нової еволюційної епохи стануть і зміни у ставленні до дітородіння. Якщо раніше люди намагалися обзавестися максимальною кількістю нащадків, що було обумовлено недосконалістю медицини. То зараз люди намагаються завести мінімальну кількість дітей, але намагаються вкласти в свого нащадка максимально знань і умінь для досягнення успіху в житті.

Тепер в пріоритеті пізніше дітонародження. І це зрозуміло, адже люди не приймають поспішних рішень і намагаються заводити дітей вже в умовах стабільності життя і стійкості фінансового становища. Такий підхід цілком виправданий, адже витрати енергії, часу і грошей на виховання культурної, освіченої і в майбутньому успішної людини перевищують витрати на стандартне виховання великої кількості нащадків із середнім рівнем освіти.

Читайте також: Людина-ґаджет: Кріс Денсі

Перші три ступені мали на увазі перехід від напівмавп до людини через еволюцію до мавп і людиноподібних приматів. Виходить, що людство на порозі четвертого еволюційного щабля переходу від людини до супер-людині з пріоритетом культурних цінностей над фізіологічними потребами. Це цілком логічно, адже з впровадженням нових технологій потреба у фізичній низькокваліфікованій робочої силі просто відпаде. Необхідні будуть нові освічені люди з сучасним підходом і високим рівнем знань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button