Технології

Як працюють самокеровані автомобілі Google?

Цей прототип двомісного автомобіля володіє, по суті, двома кнопками: автономного початку і завершення шляху. Автомобіль здійснює повороти і реагує на транспорт і пішоходів, будучи веденим комп’ютерною програмою, яка прогнозує дію сторонніх об’єктів; датчики, радар і камери в режимі реального часу зчитують дані про дію інших об’єктів.

06-11-14-foto-cikavosti550x672-2

Маршрут можна встановити, вибравши пункт призначення на карті або використовуючи голосові команди. Автомобіль буде працювати на електриці і зможе проїжджати до 160 кілометрів на одному заряді.

Передня частина автомобіля виконана з більш м’якого пінистого матеріалу, ніж традиційні бампери; гнучкішим буде і лобове скло – все для безпеки пішоходів. Швидкість автомобіля в даному прототипі обмежена 40 кілометрами на годину, а можливості для самоврядування визначені спеціальною дорожньою картою Google.

Читайте також: ФБР назвав ініціативу Google «смертельною зброєю»

Зрештою транспорт, звичайно, буде швидшим і зможе використовувати додаткові картографічні сервіси Google. Поєднання радара, лазерів і камер на верхній частині автомобіля дають йому 360-градусний «огляд», а датчики, пов’язані з програмним забезпеченням, зможуть бачити і ідентифікувати людей, машини, дорожні знаки, розмітку і світлофори.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button