Гумор

Люблячий чоловік 12 років тримає куплену дружину в клітці

64-річний чоловік тримає свою дружину в клітці протягом 12 років, вважаючи, що таким чином він проявляє турботу про неї. Дружину він купив у торговців людьми.

У 2000-му році у віці 50 років будівельник з китайської провінції Гуандун, Ло Цзіньдуна (Luo Jindong), усвідомив, що всі його брати і сестри давно одружилися і вийшли заміж і йому на часі завести сім’єю. Однак у працюючого чоловіка не залишалося часу на пошуки дружини, тому він вирішив просто … купити її, пише Fedpost. Ло передав зекономлені гроші торговцям людьми, а натомість отримав молоду жінку, на якій він відразу ж і одружився.

07-11-14-foto-cikavosti550x366-4

Через рік після заключення шлюбу у подружжя народився син. Щасливий батько назвав дитину на свою честь, не поцікавившись думкою дружини, ім’я якої він так і не спромігся дізнатися. Будівельник каже, що спочатку він називав куплену ним жінку «дружиною», а після пологів — «матір’ю свого сина».

[ads2]

«Насправді, поки я був на роботі, її тримала в узді моя мати. Вона нікуди не виходила, тому не було необхідності давати їй ім’я «, — пояснює 64-річний чоловік.

07-11-14-foto-cikavosti550x366-2

За словами китайця, через рік після народження сина у його дружини різко погіршилося психічне здоров’я: вона стала агресивною і почала нападати на свою свекруху. Обговоривши її поведінку, Ло і його мати вирішили замкнути безіменну жінку в келії з гратами.

Читайте також: Англієць, який ненавидить взуття, проходив босоніж 50 років

Ув’язнення «дружини» відбулося в 2002-му році і з тих пір вона як і раніше знаходиться в крихітній клітці.

07-11-14-foto-cikavosti550x366-3

«А що ще я міг зробити? — виправдовується будівельник. — Грошей на її лікування у мене не було, до того ж, потрібні були кошти на ремонт будинку. Я мав працювати кожен день, щоб прогодувати себе і мою сім’ю, і я хотів, щоб мати була поруч із сином. Я дійсно дуже люблю її. Якби це було не так, то я б не замкнув її. Кожен день перед відходом на роботу я готую для неї, а також дозволяю їй приймати душ кілька разів на тиждень. Я дбаю про неї, як можу, але у мене немає грошей на оплату лікарняних рахунків «.

[box type=»shadow»]Будівельник розповів цю історію журналістам в надії отримати пожертви від «добрих людей». Справа в тому, що чоловік відчайдушно потребує грошей.[/box]

«Мені 65 років і я більше не можу працювати на будівництві, — повідав він представникам місцевих ЗМІ. — Але я хочу дати синові краще життя, не таке, як моє. 13-річний Ло був одним з кращих учнів, але недавно його виключили з школи за бійку з іншим хлопчиком. Я не звинувачую його, адже кілька років тому він втратив бабусю, та й я ніколи не наставляв його на правильний шлях. Зараз він перебуває вдома, але я буду намагатися повернути його назад в школу. Я хочу для нього кращого майбутнього. Я звертаюся до добрих людей з проханням допомогти мені відремонтувати будинок і оплатити лікування моєї дружини «.

07-11-14-foto-cikavosti550x366-1

Послужливі місцеві ЗМІ навіть надрукували номер телефону 64-річного Ло для тих, хто хоче допомогти поліпшити становище чоловіка, його сина і «дружини».

Кнопка «Наверх»