Різне

«Таблоїд Волині» – нове інтернет-видання

«Таблоїд Волині» – це нове інтернет-видання, яке розповідає своїм читачам про життя відомих людей краю, а також про різноманітні способи і форми відпочинку. З матеріалів цього видання можна дізнатися подробиці життя волинських зірок політики, шоу-бізнесу, театру, спорту. Про те, як цікаво, корисно і незвично організувати свій відпочинок, не виїжджаючи за межі Волині.  Про новинки кіно, музики і літератури. Про концерти і інші розважальні заходи. А також переглянути велику кількість якісних, яскравих авторських фото.

1-19-03-2015-600-347

Інтерв?ю, світська хроніка, новинки кіно, музики і літератури, цікаві історії з життя, незвичний погляд на звичні речі  – усе це можна знайти на сторінках .

Видання відрізняється від інших інтернет-ЗМІ не лише тематикою, але й новим підходом до стилю і форми подачі інформації. Для «Таблоїда Волині» характерні авторські тексти і незвична форма викладу. Суб?єктивна думка і оціночні судження автора,  характерний оригінальний, нетиповий стиль текстів  – характерні ознаки матеріалів цього видання .

» орієнтований на широку читацьку аудиторію, цікавий людям різного соціального стану, віку й інтелектуального рівня. Редакційний колектив запровадив в обіг новий термін – «інформаційне дозвілля». Це поведінка користувача інтернету у час, коли він має час і бажання «сидіти» в мережі, але потребує альтернативи серйозній інформації і соціальним мережам. Саме це інформаційне дозвілля «Таблоїд Волині» робить  змістовним, інформаційно насиченим і різноманітним.

Видання розпочало свою роботу 14 січня 2015 року. На сьогодні воно є єдиним виданням свого роду на Волині.  Якість інформації, зручність користування сайтом, оригінальність піднятих тем і неординарний погляд авторів з дня у день привертають до нашого видання все більше читацької уваги.

Основні теми які висвітлює видання, це перш за все рубрика «персона» – рубрика в якій висвітлюється життя і творчість діячів Волині, людей цікавих для суспільства, з своєю історією, цікавим минулим, чи захоплюючими планами на майбутнє. Ще одна рубрика «Приват», де обговорюються цікаві нові теми і дискусії що наштовхують на роздуми. «Скандал»- розділ для любителів інформації з перчинкою, місцеві перепалки і конфлікти. «Лайф»- це розділ де публікується інформація про те чим живе місто і вся Волинь зокрема, події,  заходи, новини. «Стиль», думаю – це  найулюбленіший розділ для жінок, адже в з нього можна дізнатись про всі нові модні тенденції, та новинки в галузі моди. «Смак» – це розділ для справжніх гурманів і любителів смачного. Тут можна дізнатись про всі нововедення, цікаві заходи і пропозиції волинських кафе, піцерій і ресторанів. «Арт»- це розділ про мистецькі заходи і події в сфері культури і творчості. Ну і як же без спорту? Для любителів спортивних подій, турнірів і змагань рубрика «Спорт», де не просто суха інформація, а найцікавіший погляд на події, з цікаво поданим матеріалом. Ну і на завершення рубрика «Веб», де в теперішньому сучасному світі не можливо лишатись осторонь новітніх розробок, технологій і впроваджень в інтернет мережі.

«Таблоїд Волині» запрошує до співпраці талановитих молодих авторів, які хочуть здобути популярність і прагнуть професійного росту.

 

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button