Інтернет

Користувачі інтернету бояться висловлювати свою думку відкрито

Дев’яносто відсотків користувачів стурбовані проблемами безпеки в мережі. При цьому майже всі вказують при реєстрації в інтернеті справжні персональні дані. Але не багато хто готовий вільно висловлювати свою точку зору у віртуальному просторі. Такі дані нового дослідження Ericsson ConsumerLab.

bezpeke_v_neti_450

Сьогодні у світі налічується понад 4,5 мільярда реальних абонентів, для яких інтернет і мобільний зв’язок стали невід’ємним інструментами спілкування, роботи і розваги. Захист особистих даних, тим часом, є одним з ключових питань, пов’язаних з безпекою в мережі.

Читайте також: Кіберзлочинність обійшла за своїм розмахом світовий наркоринок

Соціальні мережі, онлайн-магазини і велика кількість інших інтернет-ресурсів припускають надання деяких відомостей про зареєстрованого користувача. Опитування показало, що 89 відсотків респондентів при реєстрації на різних майданчиках вказують дійсні відомості про себе, але при цьому 59 відсотків стурбовані можливим відстеженням особистих даних третіми особами, а 56 відсотків – проблемами конфіденційності переданої в мережу інформацією. До слова, 48 відсотків користувачів погодилися, що переглянуть своє ставлення до надання особистої інформації в інтернет, якщо їм стане відомо, що доступ до цієї інформації мають незнайомі люди.

Незважаючи на те, що 93 відсотків учасників опитування впевнені в тому, що використовують якусь стратегію захисту інформації, а 70 відсотків цікавляться проблемами інформаційної безпеки, більше половини опитаних (68 відсотків) випробували на собі вірусні зараження ПК, а 11 відсотків постраждали від фроду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button