Главная / Людина / Кіберзлочинність обійшла за своїм розмахом світовий наркоринок

Кіберзлочинність обійшла за своїм розмахом світовий наркоринок

 
 

Втрати світової економіки від злочинів, скоєних за допомогою інтернету, досягли суми в 388 млрд доларів на рік. Про це йдеться в опублікованій в Лондоні доповіді Комісії з внутрішніх справ Палати громад парламенту Великобританії.

«Тим самим кіберпростір обійшов за своїм розмахом світовий злочинний наркоринок, річний обіг якого оцінюються в 288 млрд доларів», — підкреслюється в документі.

«Небезпека з боку інтернет-злочинності зараз більш серйозна, ніж з боку ядерної зброї», — заявив голова Комісії депутат Кіт Ваз. За його словами, «зараз чинити злочини за допомогою інтернету легше і прибутковіше, ніж грабувати банки».

«Світ опинився фактично беззбройним перед цим видом злочинів», — зауважив Ваз. У доповіді зроблено висновок про те, що «Великобританія програє в боротьбі з інтернет-злочинністю».

«Проти Сполученого королівства, її громадян, банків і компаній на постійній основі діють злочинні угруповання з 25 країн. При цьому вони обрали Великобританію в якості головного об’єкта своїх атак », — вважає парламентська Комісія.

«Влада виявила, що проти Великобританії зараз працюють 1300 спеціалізуються на кібернетичних злочину банд», — зазначає, коментуючи доповідь.

Комісія виступила з низкою рекомендацій, серед яких — створення організації з контролю за поширенням в інтернеті інструкцій для терористичної діяльності.

Натхнення: vkurse.ua

 
comments powered by HyperComments