Технології

Користувачі Skype зможуть дивитися очі в очі

Ті, хто користуються Skype або іншими схожими програмами, стикаються з тим, що під час спілкування з використанням відео співрозмовники не дивляться один одному в очі. Це пов’язано з тим, що камера зміщена відносно екрану, в який зазвичай дивиться користувач.

Нова програма, розроблена в лабораторії Computer Graphics Laboratory Швейцарської вищої технічної школи Цюріха, дозволяє розв’язати цю проблему. З її допомогою спілкування буде ще природнішим. Програма розпізнає обличчя на картинці і автоматично повертає його так, щоб очі співрозмовника дивилися у вашу сторону.

До теперішнього часу тільки великі компанії могли собі дозволити використати під час відеоконференцій систему, що забезпечує прямий візуальний контакт. Подібний ефект раніше досягався за рахунок застосування складних дзеркальних пристроїв або декількох камер і спеціального програмного забезпечення. Звичайні користувачі були цього позбавлені.

Нова система використовує контроллер Kinect для отримання інформації про кольори і карти глибин. На відміну від попередніх рішень, що спотворюють усю картинку, нова програма повертає тільки обличчя на зображенні. В майбутньому розробники планують створити програму, яка зможе працювати із звичайними камерами смартфонів і веб-камерами. Програма буде випущена в якості плагіну для Skype.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button