Земля

Дельфіни можуть допомогти людині в спілкуванні з інопланетянами

Дельфіни є унікальними представниками світу тварин, а їх поведінка нерідко залишає безліч питань. Деякі експерти припускають, що саме ці ссавці здатні допомогти людині налагодити зв’язок з інопланетянами.

Дельфины могут помочь человеку в общении с инопланетянами

Ще в 1961 році був створений Орден Дельфіна, члени якого були переконані, що у дельфінів є своя мова, і саме вони здатні навчити людину спілкування з інопланетними істотами. У сучасному світі ця ідея знову почала розвивається, в тому числі завдяки розвитку технологій. Фахівці спільноти SETI проводили ряд досліджень, вивчаючи звуки, що видають тварини. У результаті вчені з’ясували, що безліч видів взаємодіє з використанням чогось, що наближається до складності людської мови.

Деякі стверджують, що сигнали дельфінів можуть навіть використовуватися для передачі таких речей, як настрій, стать або вік ссавця. Видавані ними звуки можуть бути не такими лінгвістично мудрими, як у людини, але вони здатні передавати абстрактну інформацію. Дослідження в даному напрямку не припиняються, і вчені сподіваються домогтися конкретних результатів.

Кнопка «Наверх»