Фото

Космічний вітрильник LightSail 2 надіслав перші фотографії Землі

Нещодавно запущений космічний апарат LightSail 2, який найближчим часом повинен розгорнути сонячний парус, надіслав на Землю перші фотографії.

LightSail 2, розроблений Планетарним Товариством, був виведений на орбіту нещодавно за допомогою ракети-носія SpaceX Falcon Heavy. Минулого тижня космічний вітрильник зумів успішно зв’язатися з Землею, а тепер — у рамках тестів перед розгортанням вітрила — отримав перші фотографії за допомогою своїх камер; знімки були опубліковані.

Космический парусник LightSail 2 прислал первые фотографии Земли

Ще один знімок Землі LightSail 2. У нижній центральній частині фотографії, мабуть, видно уривки прив’язей, які утримували сонячні панелі супутника до розкриття

Зовсім скоро апарат повинен буде розгорнути свій сонячний парус (принцип його роботи в тому, щоб використовувати тиск сонячного випромінювання на дзеркальну поверхню для приведення апарату в рух), площа якого складає 32 квадратних метри; за допомогою нього LightSail 2 спробує підняти свою орбіту. Згідно з розробниками, супутник пробуде на орбіті близько року, після чого згорить в атмосфері Землі.

Кнопка «Наверх»