Фото

Уфологи виявили невідомі інопланетні об’єкти в кратері Аристарко на Місяці

Скотт Уорінг після ретельного вивчення фотографії зонда LRO високого дозволу, опублікованій на веб-сайті NASA, знайшов багато невідомих і таємничих об’єктів в кратері Арістарко, які розкривають стародавнє поселення або місце видобутку з невідомими структурами і навіть піраміду. Дане місце на супутнику Землі давно викликає інтерес у астрономів.

Нещодавно Скотт Уорінг, дослідивши кратер, виявив стародавню базу прибульців на західній стіні Арістарко. Зображення, збільшені за допомогою HD-фотографії зонда LRO, показують склепінчасте приміщення з бічними входами і трапецієподібною стіною, яка також проектує свою тінь на місячну поверхню.


Астронавти Базз Олдрін і Ніл Армстронг отримали дивний досвід у цій місячної області. Згідно з повідомленням ЗМІ від 20 липня 1969 року, астронавти помітили вогні всередині кратера Арістарко, де місячний зонд приземлився на наступний день. Армстронг описав таємниче яскраве світло всередині кратера, розташованого на північ від траєкторії польоту. Космонавт повідомив, що він, здавалось, світився від флюоресценції і був дуже яскравим. Армстронг підтвердив, що світло виходило від потужного джерела, розташованого саме всередині кратера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button