Всесвіт

Космос за межами Чумацького Шляху сяє в два рази яскравіше, ніж “повинен”

Астрофізики з Рочестерського технологічного інституту проаналізували сотні зображень фонового світла, зроблених пристроєм дальньої розвідки (LORRI) космічного зонда «Нові горизонти». Результати аналізу підтверджують попередні висновки перших спостережень, раніше описані в журналі The Astrophysical Journal: космічний корабель спостерігає набагато більше світла, ніж повинен.

Вчені вивчили кількість світла, що спостерігається кораблем “Нові горизонти”, щоб оцінити космічний оптичний фон. Це сума випромінювання в оптичних довжинах хвиль, що виходить від об’єктів, розташованих за межами Чумацького Шляху за всю історію Всесвіту.

Ми бачимо більше світла, ніж ми повинні бачити, виходячи з популяцій галактик, які, як ми розуміємо, існують, і скільки світла, за нашими оцінками, вони повинні виробляти. Тереза Саймонс, астрофізик та співавтор роботи 

Раніше до схожих результатів прийшла група американських астрофізиків з різних дослідницьких інститутів і обсерваторій. Вони також використовували дані приладу LORRI, але орієнтувалися на поодинокі знімки. Підтвердження результатів першого спостереження на більшій вибірці, не залишає сумнівів в тому, що у Всесвіті повинні існувати невідомі нам джерела випромінювання.

Дослідники відзначають, що відкриття джерела цього додаткового світла може змінити фундаментальні уявлення про те, як формувався Всесвіт. Земні телескопи обсерваторії та телескопи на низькій орбіті Землі не можуть точно оцінити космічний оптичний фон через велику кількість міжпланетного пилу, що розсіює сонячне випромінювання.

На відміну від них зонд “Нові горизонти” знаходиться за межами Сонячної системи і може робити більш точні вимірювання. Автори нової роботи сподіваються, що додаткові спостереження космічного корабля допоможуть розкрити цю таємницю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button