Екологія

Кожні 4 тис. тонн викидів вуглецю понад норму вбивають одну людину на Землі

Нове дослідження показує конкретне співвідношення перевищення викидів вуглекислого газу до кількості людей, які через це загинуть.

Нове дослідження Інституту Колумбійського університету вводить нову величину: кількість вуглецю на смерть людини. Тобто скільки людей загине в залежності від перевищення допустимого рівня викидів вуглецю.

Автори роботи Даніель Бресслер, кандидат наук Колумбійського університету, прийшов до висновку, що поточні оцінки перевищення викидів, які показують у вигляді витрат економіки недостатньо відображають справжній стан речей.

Не дивлячись на те, що останні дослідження показують, як зміни клімату призведуть до мільйонів передчасних смертей, ці оцінки ґрунтуються на застарілих даних.

Новий метод, пишуть автори, конкретно показує, як окремі підприємства в залежності від власних рішень вб’ють або не вб’ють певну кількість людей.

Під час роботи автори оцінили вплив змін клімату на смертність на основі декількох ключових досліджень в галузі охорони здоров’я. Також враховувалася тільки смерть безпосередньо від наслідків зміни клімату, наприклад високої температури і не враховувалася можлива смертність від штормів, повеней, неврожаїв, інфекційних захворювань або воєн.

Припускаючи, що викиди продовжують збільшуватися автори прийшли до цифри в 0,000226 надлишкових смертей в цьому столітті на метричну тонну вуглекислого газу, що виділяється понад поточного рівня викидів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button