Екологія

ОАЕ вкладе більше $164 мільярдів у розвиток енергетики до 2050 року

Про це повідомив прем’єр-міністр ОАЕ, правитель емірату Дубай Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, коментуючи заявлену енергетичну стратегію країни на найближчі 30 років.

До 2050 року 44% енергії в ОАЕ будуть давати джерела «чистої» енергії, 38% — газ, 12% — деревне вугілля, 6% — ядерна енергетика.

“Наш енергетичний план на наступні три десятиліття містить використання різних джерел енергії — поновлювані, ядерної енергетики та органічної енергії. Ми вкладемо 600 мільярдів дірхам ОАЕ (понад 164 мільярдів доларів) до 2050 року, щоб гарантувати стабільне економічне зростання,” — зазначив Аль Мактум.

Прем’єр-міністр відзначив зусилля уряду у створенні першої енергетичної стратегії, яка об’єднала всі галузі енергетики в країні. Він також закликав країни Перської затоки виробити єдину енергетичну стратегію для цього регіону.

В еміраті Дубай перехід на «чисті» джерела енергії ведеться з листопада 2015 року. Очікується, що до 2050 року 75% енергії у місті-еміраті будуть давати поновлювані джерела енергії.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button