Технології

Чи можна побудувати космічний готель Von Braun на орбіті до 2025 року

The Gateway Foundation, приватна компанія, що розробляє цей «космічний готель» вважає це можливим. Організація планує розмістити на своєму сайті те, що вона описує як «перший космодром». Цей космодром, космічна станція Von Braun, буде обертатися навколо Землі і буде розміщувати не тільки наукові групи, але і розміщувати туристів, охочих випробувати життя далеко від нашої рідної планети.

Але, хоча будь-які терміни створення такої структури були непростими, The Gateway планує побудувати космодром вже у 2025 році (за підтримки космічної будівельної компанії Orbital Assembly).

За словами Тімоті Алаторре, провідного архітектора цієї космічної станції, який також працює фінансистом і виконавчим членом команди в Gateway Foundation, станція Von Braun спроєктована як найбільша штучна структура в космосі і вміщатиме до 450 осіб. Алаторре також проєктує інтер’єри станції, в тому числі житлові приміщення і спортзал.

Як випливає з назви, концепція станції частково натхненна ідеями Вернера фон Брауна, він був піонером в області космічних польотів людини спочатку для Німеччини, а потім для США. Цей проєкт натхненний його ідеями про обертову космічну станцію, які були отримані з інших, більш старих ідей.

«Він успадкував безліч ідей від попередніх науковців, авторів і теоретиків. Це була не зовсім його ідея космічної станції у формі тора (пампушки), але він як би прийняв її. Він розширив її і, врешті-решт, він популяризував це, – сказав Гарі Кітмахер, який працює в НАСА за програмою Міжнародної космічної станції.
Кітмахер також працював над дизайном космічної станції, програмою шаттла НАСА, Спейсхеб та МИР, а також вніс свій внесок у якості автора підручників і книги «Космічні станції: мистецтво, наука і реальність роботи в космосі».

Крім того, «натхнення, що стоїть за цією космічною станцією, дійсно виходить від перегляду наукової фантастики за останні 50 років і спостереження того, як людство мріє про зовнішній вигляд космічних кораблів», – сказав Алаторре.
«Я думаю, що це почалося з «Зоряного шляху», а потім «Зоряних воєн». З цією концепцією великих груп людей, що живуть в космосі, мають свою власну торгівлю, свою власну промисловість і свою власну культуру, як це було у фільмах”, – додав він.

Команда черпала натхнення частково концепцією фон Брауна про обертову космічну станцію, яка використовує штучну гравітацію для комфорту своїх пасажирів. Але, хоча цей новий дизайн буде використовувати штучну гравітацію в зонах станції, він також буде мати місця на борту, які дозволять пасажирам відчути невагомість.

Кінцева мета цієї станції полягає в тому, щоб містити різні зручності, від ресторанів і барів до спортивних споруд, які дозволили б пасажирам повною мірою скористатися невагомістю на борту станції. Біля станції також будуть програми, які включають демонстрацію мистецтва, а також концерти на борту.

«Однак ми сподіваємося, що люди знайдуть час для натхнення, для написання музики, малювання, для участі в мистецтві», – сказав Алаторре.

Посадові особи Gateway Foundation визнають, що станція може бути не повністю закінчена до 2025 року, але до того часу група має намір розробити основну структуру станції і її основні функції.

«Ми очікуємо, що операція почнеться в 2025 році, повністю станція буде побудована і закінчена до 2027 році…. Як тільки станція повністю запрацює, ми сподіваємося, нашою метою стане зробити станцію доступною для середньої людини», – сказав Алаторре. «Таким чином, сім’я або людина може накопичити гроші… щоб побувати в космосі і отримати такий досвід… Це має бути тим, що повинно бути в межах досяжності».

Він також додав, що «раз або два в тиждень до корабля будуть стикуватися кораблі з пасажирами і вони зможуть провести пару днів чи кілька тижнів в космосі».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button