Людина

Куди зникає мужній чоловік?

Ще недавно чоловік був сильним, мужнім альфа-самцем. Але через кілька років сімейного життя він перетворився на … бабу. Чому так сталося і що з цим робити?

Куди зникає мужній чоловік?

На що нарікають жінки?

«Розжирнів, нікуди не витягнути, лежить перед телевізором, нічим не цікавиться, – скаржиться моя подруга. – А коли познайомилися чотири роки тому, він спортом займався, в походи ходив, навіть мене, неспортивну ледарку в гори возив. Куди подівся мужній чоловік, яким я захоплювалася? Який міг згребти мене в оберемок на порозі і навіть не дати роздягнутися – прямо в коридорі сексом займалися, а потім вже йшли чай заварювати і вітатися. Тепер навіть на раз на тиждень не розворушити: то голова у нього болить, то втомився, то настрою немає. На мене не дивиться, а раніше око не спускав, не давав проходу …»

Інша журиться, що чоловік все вечори проводить з банкою пива. А раніше непитущим був. Може, хтось його наврочив?

У кого закохуємося?

Жінка, природою призначена створювати затишок в будинку, наповнювати гніздо смачними запахами і милими дрібничками, народжувати і виховувати дітей, закохується в чоловіка. Навіть не так: в Чоловіка. У відважного і сильного, який, на противагу їй, володіє мужнім характером, непохитністю, умінням приймати сміливі й ризикові рішення і нести за них відповідальність. Поряд з таким не просто хочеться, а саме по собі – виходить бути ніжною і ласкавою, щоб втихомирити цей вулкан сили, направити його енергію в мирне і безпечне русло.

Ось тільки користуватися своїми природними умінням сучасні жінки не вміють.

Як починається сімейне життя?

Що, з точки зору жінки, повинен робити мужній чоловік? Дружину захищати, дітей охороняти, міцні стіни вибудовувати і нести в будинок смачну їжу, що радують дружину і дітей, та інші матеріальні блага.

Як розмірковує жінка? Якщо він продовжить лазити в гори, пропадати на полігоні, ганяти на мотоциклі, моя безпека опиниться під ударом. Значить, потрібно зробити так, щоб чоловік завжди був удома: з роботи негайно додому, а посиденьки з друзями в барі – як виняток, у свята. Розумник – прийшов вчасно, сідай зручніше, я тебе зараз вечерею погодую…

Яким стає чоловік?

Здогадуєтися, що відбувається вже через кілька місяців подібного «домашнього» життя? Чоловік, звичайно, не хоче втратити кохану жінку, яку він зустрів, полюбив, завоював і привів у свій дім. І якщо вона запитує: «Для тебе що, мотоцикл важливіший від мене?» – нормальний чоловік, який дорожить відносинами, скаже: «Звичайно, ні, ти важливіша», – і залишиться вдома, мріючи про гараж.

Майже завжди життя досі вільного чоловіка після весілля кардинально змінюється. Від нього вимагають бути вдома, припинити ризикувати собою, позбутися «дурного впливу» друзів. І найчастіше чоловік – зі страху втратити кохану – погоджується пожертвувати своїми інтересами. Фактично, відмовляється від власного життя на догоду родині.

Кілька років відмови від справжніх бажань – і перед нами чоловік, який відростив мацьок, що заливає тугу за пригодами пивом, що заглушує голос мрій бубнінням з телевізора. Чоловік стає домашнім котиком, уважним, виконавчим, які проводить вихідні зі сім’єю. Разом з нереалізованими бажаннями зникає і блиск очей, і прагнення досягати вершин в роботі. Бракує енергії.

Нерідко подібні історії мають однаково шаблонний фінал. Дружина кидає «роздутого» чоловіка і заводить пристрасного мотоцикліста, який не дозволяє зробити з себе домашню тваринку.

А чоловік, оговтавшись від розриву, відновлює свій мужній характер. Встає на гірські лижі, купує нову рушницю, займається веслуванням і рафтингом. Від нього знову ллється сила, він привабливий, і жінки вішаються на нього гронами. От тільки тепер одна думка про шлюб приводить його в жах.

Як виправити ситуацію?

Як не банально – почати потрібно з себе. Безглуздо штовхати розваленого на дивані чоловіка і змушувати його тягнутися в гори з рюкзаком, коли він відростив живіт вагою в десять кілограмів. Марно дорікати і ставити в приклад спільних знайомих. Ні, треба діяти інакше, дуже делікатно і маленькими кроками.

Якщо чоловік береться за якусь «чоловічу» справу (нехай навіть крісло тягне з кімнати в кімнату), щезніть зі своїми порадами і питаннями. Буде потрібно ваша допомога – покличе. Якщо не будете потрібні – і слава богу: сам впорався, сам буде пишатися. Навіть якщо не зізнається в тому, що вважає себе молодцем, відзначте випадково, як вам подобається, що чортове крісло тепер зайняло своє місце. Згадайте про те, що з цим цвяхом на кухні вам стало вдвічі зручніше возитися з господарством.

Дякуйте чоловікові за те, що він робить по дому. Що ж до ризикованого спорту … спробуйте самі. Разом з чоловіком. Разом з дітьми. Нехай ваш колись крутий гірськолижний гонщик згадає молодість, а вам зовсім необов’язково приєднуватися до нього на схилі. Візьміть ковзани або бігові лижі, проведіть день, граючи з дитиною в сніжки і катаючись з ним на санках і ватрушках. І зустріньте чоловіка ввечері зі захопленням, яке ви випробували, дивлячись, як він мчить вниз з гори. Повірте: повернувши собі мужнього чоловіка, ви не тільки повернете в родину мир, але і згадаєте, що таке захоплений погляд коханого чоловіка.

Натхнення: www.medkrug.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button