Людина

Медики: Темні кола під очима сигналізують про небезпечні хвороби

Медики розповіли, про що сигналізують темні кола під очима. За їх словами, даний симптом може говорити про небезпечні хвороби.

Багато людей вважають, що темні кола під очима з’являються через недосип або загальну перевтому, але фахівці попереджають: ці прояви можуть вказувати і на інші причини. Дані потемніння — це кровоносні судини, що просвічуються крізь шкіру. Нерідко вони вказують на ниркову недостатність, але цей діагноз підтвердиться, якщо крім нього у людини спостерігається припухлість шкіри, мішки під очима і набряклість.

Іноді мова йде про венозні застої, викликані зневодненням, оскільки в кров і лімфу потрапляє недостатньо води. Нерідко посиніння біля очей говорять про низький гемоглобін і анемію. Не виключено, що причиною потемніння шкіри стала інфекція або алергія. У першому випадку людина буде відчувати болі в шлунку, а в другому повіки почнуть свербіти, а зіниці розширяться. Іноді посиніння може сигналізувати про хвороби внутрішніх органів. При цьому важливим стане присутність судинного головного болю.

Однак, іноді темні кола під очима з’являються з віком і не вказують на недуги. У молодості це також можливо. Посиніння повік можуть бути спадковою рисою. У деяких це проявляється вже з дитинства. Щоб переконатися в цьому, потрібно згадати представників старшого покоління в сім’ї.

Кнопка «Наверх»
Закрыть