Здоров'я

Вітамін B збільшує тривалість життя і зміцнює кістки

Одна з форм вітаміну B бере активну участь у процесі відновлення м’язів і кісток після травм. Мова йде про вітамін B3 або рибозіде. Про дивовижне відкриття розповідає видання Science World Report.

12-05-16-foto-600x391-1

Більшість тканин в нашому організмі мають здатність до регенерації. Проте з віком ця функція поступово втрачається, через що органи приходять в непридатність. Ефект вітаміну B3 уповільнює процес старіння ниркової, печінкової тканини, м’язів і кісток. По суті, рибозід можна порівняти з еліксиром молодості, однак про корисні властивості вітаміну мало хто знає.

Існує поняття «втоми» стовбурових клітин. Коли дана група клітин ділиться неактивно, організму не вистачає матеріалу для відновлення тканин і підтримання їх у робочій формі. Експеримент з лабораторними мишами доводять, що рибозід «будить» стовбурові клітини, примушуючи їх активніше ділитися.

Згідно з отриманими даними, введення в кров мишей вітаміну B3 забезпечувало збільшення сили тварин і тривалості їх життя. Багато рибозіда міститься в натуральному молоці, тому вчені радять більше вживати молочних продуктів.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button