Поради

Квіти для коханої – як вибрати

Кожен справжній чоловік намагається регулярно радувати свою кохану сюрпризами. Відомо, що букет квітів – це саме той подарунок, який найкраще підходить до будь-якого випадку. Але, виявляється, вибір кольорів є не такою простою справою, як може здатися на перший погляд. Це ціла наука, тонкощі якої потрібно обов’язково знати сучасному джентльменові. Адже важливо не просто приділити коханій жінці увагу, піднісши їй букет свіжих квітів. Значення має їх сорт, колір і багато інших нюансів. Допомогти з вибором букета для коханої може сервіс Flowers UA, яким проводиться доставка букетів в таких містах, як Козин, Вишневе, Полтава. На сайті компанії можна замовити піони, троянди та інші квіткові комопозіціі.

Постараємося в деталях розібратися в «квітковому» питанні.

Правила вибору квітів

Спочатку розповімо, на що потрібно звертати увагу при виборі букета, щоб він довго радував дівчину своєю красою і свіжістю. Ось, кілька рекомендацій, які допоможуть зорієнтуватися в цьому питанні:

  • При виборі квітів першорядне значення слід приділити листкам. Якщо вони блищать і на дотик слизькі, значить, для поліпшення їхнього товарного вигляду був застосований віск або інший склад. Цей спосіб часто використовують продавці, щоб реалізувати продукцію, яка швидко псується.
  • Потім звертаємо увагу на зріз стебла: якщо він сухий або потемнілий, то це говорить про те, що квіти аж ніяк не першої свіжості.
  • Чашолисток теж здатний багато про що розповісти. Пожовкла і засохла дана частина квітки – явна ознака того, що воно давно зрізана. Несвіжість рослини підкреслює розкритий, але не прилеглий до бутона чашолисток.
  • Бутон – це основна частина квітки. Якщо пелюстки мають «іржавий» відтінок, а біля основи вони м’які – це теж ознака не на користь свіжості рослини. Такий екземпляр швидко осипеться, а букет в найвідповідальніший момент може виявитися наполовину «лисим». Особливо на цей момент слід звертати увагу, коли мова йде про вибір тюльпанів.
  • На бутоні свіжої квітки завжди присутня своєрідна «сорочка». Але коли листочки від часу починають загинатися, продавці їх просто зрізають, намагаючись у такий спосіб створити ілюзію свіжості рослини.
  • Нерідко в основі бутона можна виявити навіть звичайний монтажний клей. Цей метод теж дуже часто застосовується непорядними торговцями для реанімації вмираючої рослини. Звичайно, навряд чи дама серця зрадіє букету з залишками клейкої речовини.
  • Стебло. Не варто вибирати квіти, особливо троянди, із занадто довгим стеблом. По-перше, такий букет не дуже зручно нести, а друге – на ньому багато шпильок. Найкраще попросити флориста перед оплатою покупки їх зрізати, а заодно вкоротити надмірно довге стебло.
  • Комахи та інша живність ні в якому разі не повинні бути присутніми на квітах.
  • Упаковка також говорить багато про що. Але це вже залежить від смаку покупця. Букет для коханої дівчини не варто перевантажувати непотрібними аксесуарами. Завжди виграшний варіант – класична упаковка з поліетиленової плівки без вигадливого візерунка.

Якщо часу на вибір букет немає – можна просто звернутися в сервіс Flowers UA – на сайті https://flowers.ua/ua/kozin є каталог і контактний номер телефону менеджера, який допоможе з вибором квіткової композиції.

Зовнішній вигляд ідеального рослини

З урахуванням всіх перерахованих вище пунктів, можна намалювати «портрет» ідеальних кольорів, які порадують другу половинку.

Така рослина матиме соковиті листки, темно-зеленого тону, світлий зріз, середньої довжини стебла та щільний напіврозкритий бутон. Крім того, у подібного екземпляра буде обов’язково «сорочка», а чашолисток буде добре прилягати до бутона квітки.

Кількість квітів у букеті може бути абсолютно будь-яким, але непарних: можливо, це буде акуратна гілочка лілії або одна шикарна троянда.

Так, і ще один важливий момент: дарувальник квітів зобов’язаний знати не тільки про переваги своєї коханої дівчини, але і про можливу у неї алергії на певні види рослин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button