Різне

Мої відчуття після відкриття віртуального ігрового клубу «Вулкан»

Запуск нового казино «Вулкан», як і належить такій події, пройшов з належним розмахом. Тисячі користувачів, що цінують азартні ігри, відвідали ресурс, щоб самостійно перевірити, як змінився відомий ще з 90-х ігровий майданчик. Варто сказати, що відгуки в своїй більшості були позитивними. Від себе можу сказати наступне: новий клуб мені сподобався. По-перше, тут хороший асортимент слотів. Кожен ігровий автомат має свою унікальну тематику і стиль. По-друге, розробники дуже грамотно підійшли до питань юзабіліті. Ресурс відрізняється стабільною роботою і безліччю корисних сервісів, які роблять ігровий процес комфортним. По-третє, дизайнери доклали багато сил до оформлення сайту. Через це кожен раз, коли я заходив у новий розділ або шукав потрібну інформацію виникало приємне почуття занурення в атмосферу клубу.

06-04-15-foto-550x441-1

Трохи про ігрові автомати

Коли я вибираю собі клуб, для мене дуже важлива хороша підбірка слотів. На ігровому порталі «Вулкан» я знайшов автомати від таких відомих брендів:

  • «НетЕнт»,
  • «Ігрософт»,
  • «Новоматік»,
  • «МегаДжек»,
  • «БетСофт».

Не сказати, що асортимент у клубу сильно великий, але тут є більшість з тих автоматів, в які я люблю грати. Особливо порадувало наявність обмеженого видання слота Aztec Treasure. Цей автомат колись користувався величезною популярністю, але знайти стабільну версію з хорошою віддачею вкрай непросто.

Можливість пограти в колись улюблений слот викликала приємну ностальгію. Якщо ви цінуєте ретро, цікаву ігрову систему і велика кількість бонусів, радять ознайомитися з цим слотом, ось посилання http://play-vulkanstavka.com/. В основу автомата покладена легенда про золото ацтеків, хоча, щоб його роздобути знадобиться пройти безліч випробувань. Максимально можлива кількість призових ліній 9. Є гра на множення і серія безкоштовних обертань.

Що мені ще сподобалося на порталі

Щодо функціоналу, все в повному порядку, втім, якщо хочете, http://play-vulkanstavka.com/. На ресурсі доступна безкоштовна гра. Потреби в реєстрації немає. Просто заходьте, вибираєте вподобаний слот і граєте.
На сайті є турнірна таблиця, яка відображає, хто і скільки виграв в реальному часі. Є розділ з найпопулярнішими слотами. До всього цього можна додати зручний пошук, а також інтеграцію з соціальними мережами і популярними платіжними сервісами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments