Різні цікавинки

Історія трактора Білорусь

Колісним тракторам належить провідна роль у механізації та інтенсифікації сільськогосподарського виробництва, в першу чергу універсально-просапних моделям, які найбільш поширені.

Основним підприємством в СНД, яке зайняте виробництвом універсально-просапних тракторів, є Мінський тракторний завод.

Виробниче підприємство Мінський тракторний завод засноване в 1946 році. На даний момент підприємство, за плечима якого піввікова історія, перетворилася на величезного виробника сільськогосподарської техніки, на якому постійно трудиться понад двадцять тисяч людей.

19-08-15-foto-600x450-1

На даний момент у світі налічується тільки сотня виробників тракторів. Але тільки на вісім з них лягає забезпечення 96% обсягу світового ринку збуту тракторів, Мінський тракторний завод в числі цих підприємств.

Підприємство МТЗ зайнято розробкою, виготовленням та експортом колісних тракторів, запасних частин, на ліцензійній основі організовує їх виробництво, надає широкий спектр послуг з проведення сервісу та налагодженню. На сьогоднішній день Мінський тракторний завод є постачальником тракторної техніки в більш ніж шістдесят держав планети. Завод досі зумів зберегти за собою десяту частку світового ринку тракторів, будучи представником десятки найбільших виробників у світі.

Хоча наприкінці минулого століття ринкова кон’юнктура характеризувалася істотним зниженням продажів, МТЗ зумів зберегти свої позиції в числі найбільших тракторних експертів.

Легендарні трактори «Білорусь» МТЗ 82, які можете замовити на http://maz500.com.ua/mtz-82126.html, в агрегаті з причіпними, навісними і напівнавісними машинами застосовуються в сільському господарстві для вирощування і збирання просапних культур, на роботах неспеціального призначення, а також на вантажно-розвантажувальних, транспортних та інших роботах. Трактори «Білорусь» починають використовувати у все більшій і більше кількості областей. На базі уніфікації здійснюється створення, випуск та підготовка до виробництва модифікацій, мають спеціальне призначення: для вирощування рису і бавовни, овочевих і баштанних культур, для землеробства в умовах гористої місцевості, гусеничні для обробітку винограду і цукрового буряка, з реверсивним управлінням для широкозахватних жаток. Крім зазначеного, на основі тракторів «Білорусь» виробляються машини для прибирання бавовни, комбайни для збирання кормових та цукрових буряків, огірків, навантажувачі, екскаватори.

Колісні модифікації уніфіковані між собою на 84-98%, а колісні з гусеничними на 60-65%. Як результат цього, машини різного призначення оснащуються одними і тими ж двигунами, масляними та водяними радіаторами, коробками передач, зчепленнями, валами відбору потужності, провідними мостами, електрообладнанням, гідронавісною системою, кабіною, сидінням та іншим. Це зроблено для спрощення експлуатації та ремонту, так як знайти запасні деталі не складе труднощів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button