Різні цікавинки

Що таке Фортер?

foto_cikavosti_25.06.2014-03_resizedФортер – інтернет магазин охоронних систем, де зосереджені всі необхідні комплекти, набори, пристрої, технічне устаткування та комплектуючі, які дозволять зробити будь-який об’єкт безпечним. Надійна продукція від кращих виробників світу потрапляє на полиці магазину Фортер тільки в тому випадку, якщо довела на ділі свою ефективність, якість і практичність. Заходячи до нас, кожен може знайти для своїх цілей відповідний товар, який відповідатиме бажаним характеристикам і відповідати виділеному на нього бюджету.

За час своєї роботи Фортер став не просто магазином, де продається охранно пожарная сигнализация, видеонаблюдение, системы безопасности та інше, а одним з найкращих інтернет магазинів України, де вибрані пристрої завжди є в наявності на складі та будуть доставлені в найкоротші терміни. Для постійних клієнтів цей салон охоронних систем став місцем, де:

1.Завжди можна знайти те, що потрібно, так як ми намагаємося пропонувати самі різні рішення для безпеки будь-якого приміщення, будівлі і навіть вулиці.

2.Працюють фахівці, метою яких є не просто продати товар, а порадити саме той, який максимально задовольнить покупця виходячи з конкретної ситуації;

3.Співвідношення «Якість-Ціна» не просто приваблює, а стає головним критерієм вибору;

4.Існує не тільки гнучка політика ціноутворення, а й можливість вибору будь-якого способу оплати;

5.На всю продукцію дається гарантія виробника, а якісна відповідність підтверджена сертифікатами;

6.Ніколи не буде відмовлено клієнту в повній консультації, а також технічної підтримки.

У числі пропозицій Фортер мається не тільки величезний асортимент систем безпеки, а й ряд послуг, які полегшать знайомство з купленою продукцією. Тут можна придбати комплекти відеоспостереження, сигналізації, охоронних комплексів з подальшою їх установкою, після якої майстри виписують гарантію на здійснену роботу. Для тих, хто воліє самостійно захистити себе, підібрані кращі набори «встанови сам». Якщо ж ви націлені провести істотні зміни у своєму офісі, магазині або на складі, тоді послуга проектування і підбору комплексного вирішення буде саме тим, що вам потрібно. Магазин Фортер проявляє лояльність і індивідуальний підхід, в чому ви можете переконатися, зробивши дзвінок по телефону: (044) 383-1-373.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button