Всесвіт

Китай розширить космічну станцію “Тяньгун” для туристів (фото)

Китайське інженерно-космічне управління планує запустити новий модуль до нещодавно завершеної китайської космічної станції.

Китайська влада запустила останній з трьох основних модулів космічної станції “Тяньгун” тільки в кінці минулого року. Проте, інженери вже планують подальший розвиток станції. На виставці в Національному музеї Китаю проектувальники представили проект нового модуля.

Повідомляється, що новий багатофункціональний модуль буде включати шість док-портів, що означає, що він може приймати більше космічних кораблів. Ймовірно, цей розвиток пов’язаний з планами країни залучати космічних туристів і розвивати польоти на станцію «Тяньгун».

Модель нового модуля і майбутнього вигляду станції на виставці. Зображення: China ‘N Asia Spaceflight

Поки невідомо, коли і як буде запущений новий модуль. Але китайська влада вже повідомляє про намір відправляти на «Тяньгун» космонавтів і астронавтів з інших країн, а також спільно організовувати і проводити космічні експерименти.

Космічна станція “Тяньгун” була зібрана по частинах з трьох окремих модулів, запущених послідовно протягом року. Це єдина крім МКС населена станція на орбіті Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button