Технології

Китайські пожежні отримають екзоскелети, які зроблять їх сильнішими

Китайські дослідники представили новий екзоскелет, спеціально розроблений для пожежогасіння в лісі.

Лісові пожежі знищили величезну кількість диких тварин

Костюм важить всього 5 кілограмів. За словами дослідників, він збільшить вантажність пожежників до 50 кілограмів і дозволить їм без праці швидко ходити по пересічній місцевості

Як повідомляє Futurism, дослідники з Дослідницького центру технологій поліпшення функцій людини при державному аерокосмічному підряднику China Aerospace Science and Industry Corp (CASIC) створили екзоскелет спеціально для пожежників.

«Ця система екзоскелета буде застосовуватися для збільшення вантажності пожежників до 50 кілограмів, полегшуючи їх пересування в складних умовах, таких як гірські райони та ліси», – заявили розробники з дослідницького центру CASIC виданню Global Times.

Завдяки структурі з вуглецевого волокна костюм важить менш як п’ять кілограмів і, як повідомляється, може заощадити пожежникам понад 50 відсотків енергії, що витрачається при виконанні ряду різних завдань, включаючи ходьбу, лазіння або перенесення важких вантажів.

Минулого року Державна рада Китаю закликала місцевих інженерів і дослідників розробити високотехнологічне протипожежне обладнання для запобігання надзвичайних ситуацій при лісових та пасовищних пожежах. Цей екзоскелет — один з відповідей на цей заклик.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button