Різне

Латунний лист – де використовують

латуньЛатунний лист – це лист, зроблений зі сплаву міді з цинком, де другий виступає як легуючий елемент. Одною з основних переваг латунних листів, безумовно, є безпосередньо матеріал, з якого він виготовлений. Дані вироби прості в обробці й зварюванні, вони зручні для пайки, також відмінно піддаються впливу тиску. До використання останньої характеристики часто вдаються при створенні різних вивісок і табличок, тому що, найчастіше, виникає необхідність вдатися до гравірування машинним способом.

Також латунні листи отримали своє широке застосування у зв’язку з тим, що вони довговічні і мають високу міцність. Більше того, вони стійкі до агресивних умов, які можуть призводити до корозії, тому http://poliasmet.ru/ використовується навіть для створення зовнішньої і внутрішньої обробки архітектурних споруд. Він широко затребуваний в поліграфії, а також в електротехніці (для створення електронних рамок і деталей телекомунікацій). Його застосовують у машинобудуванні, енергетичній та хімічній промисловості.

Цікаві способи виготовлення латунних листів. Залежно від їх призначення вдаються до виготовлення холодно-і гарячокатаних листів. Форму виробів отримують не тільки за рахунок самого лиття, а й шляхом деформування продукту, що в свою чергу зустрічається досить часто. Термообробку додатково використовують тільки тоді, коли не менше ніж 15% листа в холоднодеформовану стані становить цинк. Збільшення вологості і наявність сірчистих газів може завдати шкоди виробу, так як і присутність аміаку, тому щоб воно не потріскалося, вдаються до випалу листа латунного в печі при температурі не більше 300оС.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button