Різні цікавинки

Як вибрати дорожню сумку?

Дорожня сумка – дуже потрібна річ, особливо для тих, хто любить подорожувати або кому часто доводиться їздити у відрядження. Ми розповімо про те, як правильно вибрати сумку, щоб у дорозі вам було максимально комфортно з нею.

Як вибрати дорожню сумку?

Розміри

Вибираючи дорожню сумку дуже важливо звернути увагу на її розміри. Зупиніть свій вибір на сумці середнього розміру. Рекомендуємо це з кількох причин. Безсумнівно, у велику сумку можна помістити все, але спробуйте її завантажену речами відірвати від підлоги. А в подорожі доведеться не тільки котити сумку на коліщатках, але і піднімати, а також нести її. Тому дорожня сумка повинна мати такий об’єм, який дозволить розмістити її в поїзді в багажне місце під полицею.

Важлива перевага – наявність блискавки, завдяки якій розмір сумки можна збільшити. Вибирайте дорожню сумку з жорстким дном, яке не деформується.

Коліщата

Коліщата є дуже важливою частиною будь дорожньої сумки, так як вони полегшать життя в поїздці . Зверніть увагу, щоб коліщатка не були дуже маленькими. Пам’ятайте, що чим більші вони в діаметрі, тим краща прохідність самої сумки. Це дуже важливо, якщо ви будете змушені переміщатися по поганій або сніговій дорозі.

Як правило, коліщатка виготовляють з силікону або пластмаси. Краще віддати перевагу силіконовим колесам, так як вони практичніші пластмасових коліщаток. Крім того, при транспортуванні вони практично безшумні.

Ручки

Що стосується висувної ручки, то добре, якщо вона буде металевою, так як метал – міцний матеріал. Зверніть увагу при покупці сумки, щоб висувна ручка фіксувалася в закритому положенні, а також у висунутому. Якщо ручка фіксується по всій довжині в будь-якому місці, то це не надійний варіант, оскільки подібний механізм швидко виходить з ладу. Купуючи сумку, пройдіться з нею по магазину, щоб зрозуміти, чи влаштовує вас форма і довжина ручки.
Крім висувної ручки, сумка повинна мати ще кілька ручок, за які, при необхідності, ви зможете її нести. Добре, якщо буде ручка збоку, так як це дуже зручно при необхідності подати багаж. Для зручності ручки повинні бути не пластиковими, а зшитими з матерії.

У поїздці можуть траплятися різні несподівані ситуації, тому ваша дорожня сумка повинна мати ремінь через плече – раптом ви будете змушені нести її.

Вага та матеріал

Порожні сумки дорожные на колесах не повинні бути занадто важкиим. Адже якщо вага порожньої сумки чимала, то речі лише збільшать її.

Матеріал, з якого виготовлена дорожня сумка, повинен бути якісним і водонепроникним. Практичні сумки мають темні кольори – сірий або чорний. На сумці такого кольору не видно бруду і пилу. Але можна вибрати і яскраву сумку. Особливо вона буде зручна для тих, кому доводиться часто літати літаком, так як сумку яскравого забарвлення дуже просто впізнати на стрічці видачі багажу.

Важливі дрібниці

Важливий момент при купівлі дорожньої сумки – наявність можливості фіксації блискавки основного відділення на кодовий замок або замочок. Краще наявність кодового замка, так як ключ від замка можна втратити.

Також зручно, коли на сумці передбачені кишені та відділення, оскільки туди можна покласти речі, які в дорозі завжди повинні бути під рукою.

А от внутрішня перегородка в сумці може перешкодити в упаковці габаритних речей.

При покупці сумки не забудьте переглянути якість швів – стрічки повинні бути рівними. Замки, блискавки, коліщатка теж повинні бути справними і працювати без перешкод.

Хороша дорожня сумка коштує недешево, пам’ятайте про це. При виборі сумки, віддайте перевагу зарекомендувавшому себе виробнику, який дає гарантію на свій товар.

Чи можна використовувати дорожню сумку не за призначенням? Безсумнівно! Якщо вам недостатньо полиць для зберігання речей, можна упакувати деякі з них у ваш зручну сумку. Наприклад, зберігайте в ній влітку зимовий одяг і навпаки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button