Технології

Liberty Pioneer — перше серійне літаюче авто від Pal-V (12 фото + відео)

Компанія з Голландії PAL-V в минулому році вже представляла на Женевському автосалоні свій літаючий автомобіль. У нинішньому році виробник привіз оновлений варіант. Liberty Pioneer обзавівся рядом важливих доповнень, але найголовніше полягає в тому, що, як стверджують розробники, це перший в світі комерційний сертифікований літаючий автомобіль.

Зовні це гібрид автожира і трицикла (триколісного транспортного засобу пересування). Перетворення в автомобіль або на автожир виконуються частково вручну. Liberty Pioneer від Pal-V нахиляється на поворотах. Для того щоб їздити по дорогах, у нього є привід на задні колеса, а також всі складові звичайного автомобіля. Літає він за рахунок повітряного штовхаючого гвинта і лопат.

Новинка має подвійну рухову установку з наземною потужністю 100 кінських сил, у польоті – 200 кінських сил. Для роботи двигуна підійде авіаційний бензин, суміш Е10 (10 відсотків етанолу і бензин), а також автомобільний бензин АІ-95/98. Максимальна швидкість становить 160 кілометрів на годину. До сотні машина розганяється менше ніж за 9 секунд. Середня витрата палива – 7.6 літра на 100 кілометрів. Повної заправки достатньо на 1 315 кілометрів шляху.

Пролетіти на висоті 3500 метрів Liberty Pioneer може в залежності від навантаження до 500 кілометрів. Це відбувається на швидкості 180 кілометрів на годину при витраті у 26 літрів палива за годину. Щоб злетіти, пристрою вистачить смуги в 330 метрів завдовжки, для посадки – 30 метрів.

Цільова аудиторія новинки знаходиться у першу чергу в США, де є найбільш розвинена мережа маленьких приватних аеродромів, а також у Європі. Топовий варіант обійдеться покупцям в 599 тисяч доларів, очікуваний трохи пізніше спрощений варіант Liberty Sport – 399 тисяч доларів. Першу партію з майже сотні машин обіцяють почати продавати вже на початку наступного року.

Джерело: newatlas.com, carscoops.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть