Технології

Нові VR-рукавички дозволяють відчувати віртуальні об’єкти

Нові VR-рукавички Teslasuit дозволяють відчувати віртуальні об’єкти і коректно справлятися навіть з операціями, де потрібно дрібна моторика рук. Вони з’являться у продажу вже на початку 2020 року.

Розробники пристрою відзначають, що їх рукавички — перші в світі, які поєднують тактильні властивості, комфортні рухи по захопленню предметів, біометрію і зворотний зв’язок з користувачем. Рукавички можна використовувати для тренувань, медичних операцій і в інших професійних сферах. Так пристрої можуть одночасно передавати відчуття від дотику і утримання предметів, фіксувати пульс та інші біометричні дані.

Девайс може працювати окремо або в парі з костюмом — в цьому випадку інженери обіцяють повне занурення у VR. Вони працюють завдяки дев’яти електродам на кожному пальці, які і відповідають за створення відчуття дотику. Рукавички також можуть визначати рухи рук власника і використовувати їх для контролю точності.

Технологічний додаток до гарнітури віртуальної реальності має надійти в продаж вже в другій половині 2020 року. Однак спочатку компанія планує протестувати свій пристрій на Міжнародній виставці споживчої електроніки (CES).

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button