Людина

Лікарі назвали 4 вправи для здоров’я очей

Програмісти, офісні працівники, геймери і прості користувачі гаджетів створюють надмірне навантаження на зір. Лікарі кажуть, що для здоров’я очей слід виконувати 4 вправи.

Люди, чия робота пов’язана з тривалим проведенням часу за комп’ютером, часто відчувають больові відчуття в очах, почервоніння або просто неприємне напруження. Ці негативні симптоми можна прибрати, якщо дотримуватися декількох рекомендацій. По-перше, тривале перебування біля екрана змушує людину підвищувати концентрацію, із-за чого вона моргає рідше. Тому потрібно відволіктися на пару хвилин і дуже повільно моргати, таким чином відновлюючи зволоження очей.

Іншим методом називають масаж повік, який дозволяє зняти будь-яку напругу. Варто трохи натиснути кінчиками пальців на закриті очі і потримати їх в такому положенні декілька секунд. Також допоможе тиск долонями, тепло яких відновить кровообіг в зорових нервах. Іншим способом є рух зіниць зверху вниз та з боку в бік. Ця вправа направлена на відпочинок людини від напрямку погляду в одну точку. Нарешті, профілактики очних захворювань може стати фокусування на далеких і близьких предметах. Лікарі попереджають, що вправи можуть викликати відразливі відчуття, які є хорошим знаком.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button