Людина

Як пережити розлуку: від перших 5 секунд до місяця

Ніхто не отримує задоволення від розлуку, але що робити, щоб розбите серце не вистрибнуло з грудей і не провалилося крізь підлогу? Запасіться діловими стратегіями по переживання розлуки — крок за кроком.

Через 5 секунд

Болить душа? Візьміть знеболююче! Дослідження Огайського державного університету з’ясувало, що 1000 мг парацетамолу (дві таблетки потужного безрецептурного знеболюючого) притупляють реакцію мозку на емоції, тому погані новини не стануть для вас настільки болісними.

Через 1 годину

Впасти-віджатися! Раз 20. «Розлука викликає стресову реакцію, від якої в крові різко підвищується рівень гормонів кортизолу та адреналіну», говорить лікар Іш Мейджор. Фізичне навантаження, нехай навіть нетривала, допоможе організму повернутися до спокійного стану.

Через 1 день

Віддайте кращій подрузі свій телефон і паролі до профайлів в соціальних мережах, і нехай вона видалить його з друзів і зітре будь-які нагадування про нього. Дослідження показують, що перегляд спільних фотографій і стеження в соціальних мережах після розриву тільки погіршують стан. Тому віддайте всю «брудну роботу» людині, якій ви довіряєте.

Через 1 тиждень

Настав час записатися на які-небудь цікаві уроки (зумбі, альпінізм, кулінарія). Чим більше ви концентруєтеся на собі — на те, що ви хочете, що ви любите і куди мріяли з’їздити — тим простіше буде емоційно вирватися з заплутаного клубка старих відносин. До того ж, думки про майбутнє не залишать у вас часу думати про не настільки приємне минуле.

Через 2 тижні

Зареєструйтеся на яких-небудь безкоштовних сайтах знайомств. Не зрозумійте неправильно — метою цього кроку є не залучення в нові відносини або походи за першим побаченням. Дослідження підтверджують, що сам факт бути бажаною допомагає прискорити процес відновлення після розриву.

«Знати, що ви комусь цікаві, і що в світі ще багато інших людей, допоможе вам почати думати про нові перспективи», додає психолог Рейчел Суссман.

Через 3 тижні

Зателефонуйте якій-небудь далекій кузині поговоріть, і коли розмова зайде про вас, розкажіть про подробиці свого розриву. Нещодавнє дослідження Журналу соціальної психології показало, що повторне прокручування всієї історії (у розмові або на листі) з об’єктивною і не залученою стороною допомагає швидше звільнитися від тяжких відчуттів.

Через 1 місяць

Звичайно, не варто кидатися в усі тяжкі, але якщо симпатичний молодий чоловік у кав’ярні запропонує вам разом погуляти, скажіть йому так.

«Вбратися і фліртувати — потужний спосіб дати своєму самолюбству позитивний поштовх», говорить Суссман.
Але не затягуйте з першим побаченням: однієї години в барі замість повноцінної вечері в ресторані цілком достатньо, щоб заново повірити в себе: ви знову на коні.

Натхнення: zdorovie.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button