Людина

Підвищення зарплати чоловіків призводить до зниження попиту на сигарети

Нове дослідження, реалізоване командою експертів, показало, що науковцям вдалося знайти новий метод лікування нікотинової залежності у чоловіків.

53f104b15e3fbe15313b2204bc733faa

За словами психологів, під час проведення досліджень лікарі виявили унікальну закономірність. Авторами проектів стали співробітники з Center for Policy and Healthcare Research at UC Davis. Протягом десяти років представники медицини займалися вивченням даних про заробітну плату юнаків та їх схильністю до паління у віці 21-65 років. З’ясувалося, що підвищення мінімального розміру зарплати може істотно скоротити тягу хлопців до сигарет.

Дослідники підкреслили, що впровадження нової методики дозволить зменшити кількість курців. Відзначається, що під час здійснення дослідів лікарі задіяли статистичні відомості з 1999 по 2009 рік. Таким чином, після реалізації випробувань стало відомо, що підвищення рівня заробітних плат на 10% сприяє падінню попиту на тютюнові вироби.

При цьому, показник поширеності нікотину скоротився на 5%. Однак, сформованої тенденції не було виявлено серед представниць слабкої статі.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button