Людина

Лікарі назвали 6 ситуацій, коли обов’язково потрібно пити воду

Лікарі назвали 6 ситуацій, в яких обов’язково варто пити воду. Фахівці стверджують, що таким способом можна не тільки очистити організм і поліпшити травлення, але і скинути зайві кілограми.

Склянка води відразу після ранкового пробудження сприяє «запуску» травної системи, прискорює метаболізм і виводить токсини з організму. Тому кожен день потрібно починати зі склянки теплої води, яка не тільки підбадьорить, але і допоможе тілу працювати «як годинник». Щоб уникнути переїдання, варто випити води перед їжею. Таким чином вдасться не переплутати спрагу з голодом, і дати організму саме таку кількість їжі, яку йому необхідно.

Якщо раптово дуже сильно захотілося якогось нездорового і калорійного перекусу, необхідно спочатку випити трохи води – це дозволить відновити баланс рідини в організмі, а також знизити інтенсивність бажання насолодитися шкідливою їжею. Таким чином можна контролювати свої потреби, збалансувати раціон і скинути зайві кілограми.

Також не варто забувати про необхідність відновлювати втрачену під час фізичної активності вологу, а тому під час і після тренувань обов’язково треба пити воду. Однак не варто пити багато і залпом – це може призвести до спазму шлунка. Крім того, організм потребує додаткового пиття під час хвороби і для підвищення загального тонусу, що допомагає йому позбавлятися від зайвого і забезпечувати приплив кисню до мозку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button