Наука

Лікарі назвали нетипові симптоми хвороб серця

Багато людей знайомі зі звичними ознаками хвороб серця, але існує багато інших, про яких мало хто знає. Лікарі назвали нетипові симптоми проблем зі серцево-судинною системою, що допомагають дізнатися про неприємності заздалегідь.

Перша подібна ознака – це набряк ніг. Дуже часто він супроводжується втомою, болем і нездужанням. Особливо варто звернути на нього увагу у тому випадку, якщо ноги людини в цей день не піддавалися великому навантаженні. Ще сильніше варто насторожитися, якщо набряк є тоді, коли обсяг споживання води не перевищував звичайну норму.

Наступним нетиповим симптомом хвороб серця є андрогенна алопеція або облисіння за чоловічим типом, коли волосся випадає на тім’яній і лобній частині голови. Статистика показує, що у лисіючих представників сильної статі проблеми зі серцево-судинною системою зустрічаються на 23% частіше, а у тих, хто повністю облисів, ризик збільшується на 36%.

Жовті горби на шкірі також можуть бути нетиповим симптомом. Їх називають ксантоми і вони вказують на порушення ліпідного обміну в організмі. Такі горби можуть з’являтися на будь-якій частині тіла, але частіше за все це лікті, коліна, ступні і сідниці. Останньою ознакою хвороби серця, зазначеної лікарями, є запалення ясен. Дуже часто подібні проблеми ротової порожнини пов’язані зі захворюваннями серцево-судинної системи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button