Земля

Вчені встановили, що відбувається в потойбічному світі

Вчені із Льєжського університету в Бельгії провели опитування серед людей, які пережили клінічну смерть. В результаті їм вдалося встановити, що відбувається з людиною після смерті.

У дослідженні брало участь 154 людини, які пережили клінічну смерть в різному віці. Після опитування і анкетування вченим вдалося встановити, що тільки 20 відсотків залишали власне тіло і бачили навколишній світ. У решти респондентів події в тій або іншій мірі відрізняються. Деякі побували в тунелі, інші бачили яскраве світло. Розмаїтість показань привела вчених до певного висновку.

Фахівці вважають, що побачене після смерті безпосередньо залежить від вірувань і культури людини, яка пережила клінічну смерть. Річ у тім, що люди зі схожими поглядами на життя і тим же віросповіданням розповіли схожі історії про загробне життя. Цей факт в черговий раз підтверджує, що картинки, які бачить людина після клінічної смерті, є результатом хімічних реакцій мозку, що помирає. Проте вченим поки не вдалося вивчити всіх особливостей цього процесу, тому стверджувати про відсутність загробного життя зі стовідсотковою гарантією вони не можуть.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button