Земля

Вчені встановили, що відбувається в потойбічному світі

Вчені із Льєжського університету в Бельгії провели опитування серед людей, які пережили клінічну смерть. В результаті їм вдалося встановити, що відбувається з людиною після смерті.

У дослідженні брало участь 154 людини, які пережили клінічну смерть в різному віці. Після опитування і анкетування вченим вдалося встановити, що тільки 20 відсотків залишали власне тіло і бачили навколишній світ. У решти респондентів події в тій або іншій мірі відрізняються. Деякі побували в тунелі, інші бачили яскраве світло. Розмаїтість показань привела вчених до певного висновку.

Фахівці вважають, що побачене після смерті безпосередньо залежить від вірувань і культури людини, яка пережила клінічну смерть. Річ у тім, що люди зі схожими поглядами на життя і тим же віросповіданням розповіли схожі історії про загробне життя. Цей факт в черговий раз підтверджує, що картинки, які бачить людина після клінічної смерті, є результатом хімічних реакцій мозку, що помирає. Проте вченим поки не вдалося вивчити всіх особливостей цього процесу, тому стверджувати про відсутність загробного життя зі стовідсотковою гарантією вони не можуть.

Кнопка «Наверх»