Наука

Лікарі назвали перші симптоми раку легенів

Визначення онкологічної недуги на ранніх стадіях може стати ключовим у збереженні життя хворому. Про це розповіли лікарі, також назвавши перші симптоми раку легенів.

При виникненні перших сигналів при проблемі в дихальній системі варто звернутися за допомогою до фахівців. Основними ознаками розвитку раку легень є утруднене дихання і частий кашель. Медики відзначають, що такі симптоми проявляються і при звичайній застуді та ГРВІ, що часто ускладнює діагностику на перших стадіях. Тому потрібно звернути увагу на різкі болі колючого характеру за грудною кліткою, які виникають під час нападів кашлю. Тривожним знаком може бути і криваве мокротиння.

Про перехід пухлини в активний стан говорить нічне потовиділення і висока температура тіла. Лихоманка також призводить до раптової втрати ваги. Іншими речами, які не можна ігнорувати, експерти називають “кашель курця”, хронічні інфекції та запалення легенів, хриплість, набряки обличчя та шиї, а також задишка при малих фізичних навантаженнях. Менш типовими можуть виявитися остеопороз, неприємні відчуття в кістках ніг і потовщення кінчиків пальців з нігтями. Більш пізні етапи новоутворення викликають у хворого нудоту, затуманення зору, головний біль і навіть параліч.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button