Здоров'я

Звичайна сіль може замінити антибіотики

Мало хто знав, але звичайна сіль цілком може виступити у якості антибіотика. З такою заявою виступили американські вчені. За їх словами, сіль – прекрасний помічник у боротьбі з різноманітними інфекціями і бактеріями, тому в окремих випадках вона дійсно може замінити антибіотик.

Свій висновок фахівці зі США засновують на результатах досліджень, проведених з використанням лабораторних мишей. Вчені тривалий період часу спостерігали за гризунами, які страждають від різного роду інфекцій, а також перевіряли, як їх організм реагує на сіль. Під час цієї наукової роботи одній групі піддослідних мишей давали підсолений корм, а раціон другої групи при цьому був повністю позбавлений солі. У результаті миші, які споживали солону їжу, набагато швидше впоралися з інфекційними захворюваннями, ніж їх «колеги» на прісній дієті.

Як вважають автори цього дослідження, реакція організму людини на сіль в аналогічних ситуаціях буде точно такою же. Найімовірніше, додають фахівці, сіль сприяє помітному підвищенню імунітету організму і сприяє більш активній боротьбі з вторгненням в нього інфекцій і бактерій.

Кнопка «Наверх»
Закрыть