Здоров'я

Лікарі розповіли, чим будуть хворіти українці в 2016 році

Лікарі встановили, чим будуть хворіти українці в 2016 році. Для групування відомостей, отриманих у результаті дослідження, фахівці склали перелік найбільш поширених недуг.

На першому місці в списку знаходяться серцево-судинні захворювання. Зокрема, почастішають випадки інсультів та інфарктів. Також громадяни України будуть відчувати деякі труднощі з опорно-руховим апаратом. Крім цього, по країні пройде кілька вірусних захворювань. Як повідомляють медики, не виключається варіант розвитку у людей алергії на косметику і нові лікарські препарати.

Згідно з спостереженнями фахівців, істотно зросте число пацієнтів і переломами і травмами. Так як населення не буде володіти достатнім обсягом фінансів, це спричинить за собою зниження загального стану здоров’я. Також лікарі прогнозують, що ряд недуг перейде в загострену фазу.

У зв’язку з такими невтішними прогнозами, лікарі рекомендують українцям, незалежно від їх віку і статі, намагатися дотримуватися здорового і активного способу життя. Допоможуть їм у цьому фізичні навантаження і правильне харчування.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button