Технології

Лікарі розповіли про вплив мобільного зв’язку 5G на людину

Нещодавно стало відомо, що незабаром з’явиться новий мобільний зв’язок 5G. Медичні працівники вирішили з’ясувати, як впливає новинка на людське здоров’я.

Новий мобільний зв’язок 5G обіцяє підняти швидкість Інтернету практично у 100 разів. В основу новинки покладено 2 проривні ідеї. Перша — це спеціальна установка, на якій можна закріпити величезна кількість антен, приймають і відправляють безліч сигналів одночасно. Друга — це украй високі частоти. Лікарі пояснили, що на даний момент радіохвилі йдуть в діапазоні від 600 Мгц до 2,5 Ггц, а 5G мовитиме аж до 100 Ггц. Чим вище частота хвилі, тим меншу відстань вона може долаєти. У зв’язку з цим радіовеж стане набагато більше.

Фахівці розповіли, що розташування пристроїв, які передають сигнали, впливає на людське здоров’я. Вони можуть негативно впливати на з’єднувальні і кісткові тканини, а також на хрящовий синтез тканини. Деякі припускають, що новий зв’язок 5G може викликати неврологічні порушення і підвищити ризик виникнення раку, а також пошкодження очей та шкіри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments