Технології

Вчені розповіли, яким може бути життя через 200 років

Вчені зробили прогнози, яким може бути життя через 200 років. Інформацією поділився зарубіжне джерело.

Ученые рассказали, какой может быть жизнь через 200 лет

Незважаючи на актуальність проблеми зміни клімату, експерти вважають, що людство знайде вихід зі становища. За їх словами, якщо люди направлять ресурси на те, щоб уникнути екологічного колапсу, 2218 рік на Землі може бути більш здоровим і збалансованим місцем, де життя збережеться протягом сотень років. Фахівець з даними і машинного навчання Стіліанос Кампакіс зазначає: маніпуляція генами і медицина призводять до збільшення тривалості життя та ліквідації багатьох захворювань, тому можна сподіватися і на 200-річний поріг.

У той час як психіатрична медицина досягла величезних успіхів за останні кілька десятиліть, будуть розроблені нейронні імплантати, які зможуть виконувати всі види просунутих функцій. Здоровими люди почнуть їх використовувати для поліпшення когнітивної функції за умови, що буде розшифровано мозок і нейронний код протягом 200 років. Гаджети стануть більш розумними з інтегруванням в тіла людей. При хорошому сценарії розвитку людство порозуміється з роботами, оскільки ШІ виявиться певним продовженням людини.

По мірі підвищення якості життя багатство вже не стане метою існування, можливість роботи також відійде на задній план. Суспільство буде відігравати активну роль в побудові культури і підтримці громад. В теорії, мозок може бути відділений від тіла, тому тривалість життя біологічного тіла стане не такою і важливою. Не виключено, що через 200 років головний орган центральної системи виявиться оцифрований.

Збудеться мрія людства – стрибок через вимірювання. Люди не тільки зможуть транспортувати інформацію і дані на значні відстані, використовуючи теорію квантової телепортації і заплутування, але і почнуть розвивати міжпланетні і міжзоряні колонії. Завдяки серії репродуктивних проривів чоловіки зможуть завагітніти і народити дітей, а різниця між статями стане незначною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button