Людина

Лікарі розповіли, як зміцнити здоров’я під час перепаду температур

Початок зими часто несе з собою не суху морозну погоду, а мінливі періоди тепла і холодних опадів. Лікарі розповіли, яким чином можна зміцнити здоров’я під час перепаду температур.

Перепади температур негативно впливають на організм і настрій людини, що найчастіше проявляється у вигляді застуди чи ГРВІ. Медики рекомендують приймати кілька заходів для протидії хворобам і інфекціям. Одними з таких є щоденне миття рук з милом під теплою водою і уникнення переохолодження ніг. Якщо перше дозволяє знешкоджувати бактерії, то другий спосіб відмінно захищає людину від застуди. Для кращої профілактики грипу слід пройти вакцинацію і прибрати з дієти шкідливу їжу, начебто солодких, солоних і жирних продуктів.

У зміцненні здоров’я можуть допомогти фізичні вправи, які активізують імунітет, додають сил і забезпечують хороше самопочуття. Останнє є вкрай важливим у придушенні інфекційних захворювань, тому потрібно обмежити себе від стресу і конфліктних ситуацій. Розслабитися і відігрітися після перебування на холоді допоможе гарячий душ або ванна. Важливим є періодичне вологе прибирання приміщень та їх провітрювання. Нарешті, слушною порадою може виявитися дистанціювання людини від місць великого скупчення людей.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button