Людина

Як ревнощі «підмінють» справжню сутність людини

Ревнощі – погане почуття. Хоча б тому, що вони змінють уявлення людини про саму себе. Згідно з останніми висновками американських дослідників, ревнощі змушуть нас крок за кроком змінювати свої риси характеру і манери, слідуючи звичкам … свого суперника!

Дослідники спостерігали за стосунками 150 сотні закоханих, які погодилися на неймовірне: їх другим половинкам навмисно створювали ситуації, в яких тим доводилося зустрічатися з іншими потенційно привабливими для себе людьми. Все заради того, щоб простежити реакції.

Виявилося, що людина під впливом «суперника» намагається повторювати його звички і відкривати в собі таланти, характерні для іншої людини. Причому, робити вона це намагається не тільки в тому випадку, коли партнер проявив мінімальну зацікавленість в комусь іншому, але і тоді, коли «суперник» цікавиться партнером, а останній при цьому залишається байдужим.

Найпростіший приклад: одна з жінок, побачивши, що її молодий чоловік спілкується з дівчиною-співачкою, пізніше «згадала», що в дитинстві відвідувала музичну школу, і тамтешні викладачі цінили її співочий талант, тому вона хотіла б повернутися до занять музикою. Цей факт відзначив у тестуванні молодий чоловік. Згідно анкети його партнерки, заповненої раніше, якісь музичні заняття вона відвідувала, проте ставилася до теми більш, ніж прохолодно.

З іншого боку, ревнощі, як і будь-яка боротьба, цілком може стати стратегією особистого зростання, однак, щоб все було саме так, емоції потрібно тримати під контролем.

Натхнення: scienceblog.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button