Земля

Засуха в Австралії перетворила прісну воду в цінний товар

Австралія переживає найстрашнішу посуху, яка коли-небудь відбувалася на її території. І деякі люди отримують реальну більший прибуток від нещастя інших людей.

Сінгапурська продовольча компанія Olam продала 89 085 мегалітрів своїх постійних прав на воду в Австралії за $ 490 млн канадському Пенсійному фонду. І все це відбувається в той час, як вводяться жорсткі водні обмеження для австралійських громадян.

Для когось настав справжній апокаліпсис, а хтось робить на ньому гроші. Ця несподівана угода в розмірі $ 490 млн відбувається, оскільки країна знемагає від однієї з найстрашніших посух у своїй історії, після того як NSW ввів повну заборону на полив в приватних домоволодіннях в рамках найжорсткіших обмежень на воду.

Але це не має великого значення для Olam International, яка продала частину своїх постійних прав на воду в нижньому басейні Мюррей-Дарлінг, Австралія.

Блакитне золото буде використано для зрошення приблизно 12 000 гектарів мигдалевих садів поблизу міста Вікторія, Австралія, також проданих тій же канадській компанії.

Австралійці страждають від мега посухи і в даний час знаходяться під обмеженнями другого рівня, що означає:

– Повна заборона на полив квітників та городів зі шлангів
– Полив садів: до 10 ранку або після 4 вечора з лійкою або відром, тільки 15 хвилин з краплинними системами зрошення до 10 ранку або після 4 вечора .
– Плавальні басейни і спа для них потрібно отримати дозвіл перед заповненням басейну об’ємом понад 500 літрів.
Штрафи: 220$ для приватних осіб і 550$ для підприємств.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments