Здоров'я

Лікування варикозного розширення вен

На превеликий жаль досить багато людей на даний момент страждають від захворювань вен. Зазвичай подібні хвороби мають дуже неприємні зовнішні прояви в вигляді венозної сітки, яка покриває ноги. Виглядає це дуже неестетично.

16-09-16-foto-600x387-1

В більшості випадків захворюваннями вен страждають жінки. Це пов’язано з індивідуальними особливостями організму та гормональним обміном. Звичайно, з короткими шортами та спідницями при такому дефекті приходиться розпрощатися надовго. Єдиний вихід — це панчохи чи колготки.

Проте зовнішні прояви захворювань вен це лише початок. Справа у тому, що з кожним роком протікання хвороби ви все частіше будете відчувати важкість у ногах. У вечорі з часом почнуть з’являтися набряки. Закінчиться це сильними болями.

Щоб не допустити подібного слід вчасно діагностувати проблему, та обрати курс лікування. У цій справі вам допоможе флеболог. Це лікар, який спеціалізується на захворюваннях вен. Він краще за будь-кого іншого визначить проблему й обере відповідний курс лікування.

Консультація флеболога дозволяє на ранніх етапах виявити захворювання та при необхідності пройти курс лікування. При чому терапія може бути як профілактичною, так й лікувальною. Все залежить від стадії хвороби.

Після проведеної консультації можлива реалізація декількох варіантів сценарію. Проте у будь-якому випадку вам знадобиться склеротерапія. Це більш косметична, ніж медична процедура. Вона дозволяє позбавитися від венозної сітки й повернути красу ніжок.

Склеротерапія дозволяє повернути ногам чудовий вигляд і при цьому здійснює лікувальний ефект. У деяких випадках однієї цієї процедури достатньо, щоб ви назавжди забули про болі у ногах. Проте результат потрібно закріпити носінням бандажу. Також не слід забувати про нанесення спеціальних мазей та медикаментозної терапії.

Як проходить склеротерапія

Процедура базується на використанні спеціального склеротичного препарату, який вводиться у просвіт судин. Результатом його дії є залипання вен. Щоб процедура мала ефект потрібно точно визначити дозу ліків. Звісно це може зробити лише професійний флеболог.

Коли введення препарату завершено медичний персонал накладає на ногу бандаж. Головна його задача здійснювати компресію у зоні проведення процедури. Зазвичай людина після склеротерапії має носити його на протязі одного тижня.

Головне при проведенні склеротерапії це повний контроль. Щоб його досягти потрібна наявність двох факторів: висококваліфікованого персоналу і сучасного обладнання, яке дозволяє виконувати складні маніпуляції.

Після того як процедура завершена пацієнт може зразу йти. Мало того, кваліфіковані флебологи вважають за обов’язкове, щоб пацієнт здійснив пішохідну прогулянку. Через тиждень після проведення процедури внутрішній просвіт вен зникає. Як результат кров починає циркулювати через здорові вени, а будь-які прояви венозної хвороби зникають.

Додаткові процедури

При виявленні венозного розширення вен незайвою буде ехокардіографія. Справа у тім, що за циркуляцію крові по венах відповідає серце. Тому перевірити цей орган необхідно. Звісно, якщо ніяких передумов на має, то лікар не назначить процедуру. Проте болі в області лівої половини грудей, високий тиск та цілий ряд другорядних симптомів можуть бути серйозним дзвіночком, на який не можна не зважати.

На щастя процедура не займає багато часу і є безболісною. У свою чергу її результати дозволяють з великою долею вірогідності виявити серцеві захворювання на ранньому етапі. Простіше кажучи, ехокардіографія дозволяє при допомозі ультразвуку дізнатися стан серця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button