Людина

Лисі чоловіки мають низьку кількість сперми

У суспільстві склався стереотип щодо того, що чоловіче облисіння є ознакою мужності, але нове дослідження показує, що чоловіки, які втрачають своє волосся в молодому віці (близько 30 років), можуть мати більш низьку якість сперми.

7e8df91c15a0c1e66b3f725142f1709c

Лікарі провели серію тестів на чоловіків із середнім віком 31 рік, які страждають від втрати волосся від м’якого і помірного ступеня до важкого. Результати показали, що чоловіки з втратою волосся від помірного до тяжкого ступеня мали обсяг кількості сперми на 60% менше, ніж інші учасники експерименту. Дослідники пояснюють, що гормональні порушення, пов’язані з втратою волосся, можуть негативно вплинути на сперму.

Популярний стереотип про те, що лисі чоловіки більш мужні, заснований на тому, що вони мають більш високі рівні тестостерону, і цей чоловічий гормон пов’язаний з високими рівнями статевого потягу, будучи причиною втрати волосся в молодому віці. Тим не менш, у даний час відомо, що деякі люди з низькими рівнями тестостерону також втрачають своє волосся в ранньому віці, і що чоловіче облисіння викликане складною комбінацією генетичних і гормональних факторів.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть