Людина

Вчені: Чоловіки з рельєфними м’язами є кращими керівниками

Вчені з США вважають, що чоловіки з рельєфними м’язами є найкращими керівниками. Такі дані були опубліковані на сторінках офіційного сайту університету Берклі та на сайті Journal of Personality and Social Psychology.

Група американських вчених з Каліфорнійського університету повідомляє, що чоловіки з сильним рельєфом м’язів найкраще підходять на посаду керівника. Вчені проводили експеримент, пропонуючи всім чоловікам виміряти силу рук і м’язів грудей, попередньо запропонувавши надіти білу майку, щоб було видно рельєф, і робили фотографії.

Пізніше отримані фотографії показували добровольцям, яким пропонували зробити вибір на чию-небудь користь із призначенням на посаду керівника будь-яким відділом у консалтинговій фірмі. Добровольцям пропонували оцінити якості тієї чи іншої людини, завдяки чому з’ясувалося на думку опитаних, що більш сильні чоловіки більше підходили на посаду керівника.

Вчені спочатку вирішили, що респонденти оцінювали чоловіків за шкалою привабливості, після чого обличчя людей приховали, але результати опитувань ніяк не змінилися. Далі за допомогою графічного редактора людям змінювали зріст, що дало більш потужні результати для більш високих людей. До речі, зовнішній вигляд жінок ніяк не вплинув на призначення їх на посаду керівника, респондентам все одно, як буде виглядати їх начальник.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button